عکس و فیلم کودک

page1 img1

کیفیت بالا در شام عروسی موجب میشود تا اگر در دیزاین و تزیینات عروسی و همچنین تشریفات عروسی هزینه ی زیادی در نظر نگرفته باشید ، باز هم مراسم شما ، بیادماندنی و خاطره انگیز باشد. تشریفات خوشبختی با سرآشپزهای به نام خود در هر چه باشکوه تر شدن مراسم شما میکوشد.

عکس و فیلم اسپرت عروسی

page1 img2

مشاوره در مورد کرایه و گل آرایی ماشین عروس خود را از تشریفات عروسی خوشبختی بخواهید تا دیگر نگران هماهنگی های آتی جهت کرایه ماشین عروس نباشید. ما در تلاشیم تا زوج های جوان فقط و فقط به لذت از مراسم خود بپردازند تا روزی رویایی و به یاد ماندنی ای را با کمک ما تجربه نمایند.

عکاسی و فیلم برداری مجالس

page1 img3

چند سال بعد ، دیگر کسی یادش نمی آید که شام شب عروسی شما چه بوده و یا پذیرایی و ارکست مراسم شما به چه صورت بوده است . تنها چیزی که از آن شب به یادگار می ماند و می توانید آن را به نسل های بعد از خود نشان دهید ، عکس و فیلم مراسم عروسی شما است .

کارهایی که قبل از سفر باید انجام دهیم

کارهایی که قبل از سفر باید انجام دهیم

کارهایی که قبل از سفر باید انجام دهیم

اولین کار بستن چمدان و اماده کردن وسایل سفر است که بستگی به نوع سفر و زمان سفر شما دارد که چه مدت و در کجا و چه مکانی اقامت دارید و لوازم مورد نیاز شما چیست و چه وسایلی در اولویت هستند

قبل از خروج از منزل تمامی وسایل برقی را از پریز کشیده و فلکه آب و گاز را بسته و فیوز برق را قطع کنید. خانه خود را به همسایگان و دوستان یا اقوام مورد اطمینان خود بسپارید
اگر خودروی سالم و بدون نقصی دارید، باید قبل از سفر آن را بررسی کرده و از سالم بودنش مطمئن شوید. خراب شدن خوردو در میانه ی راه چیزی جز سردرد برایتان به ارمغان نمی آورد...
نکات ایمنی قبل از سفر
قفل‌های درها کنترل شوند، بویژه درهای عقب که بچه‌ها کنارشان می‌نشینند.
آب و روغن ماشین دیده و کنترل شوند.
باد چرخ‌ها تنظیم شود.
سیستم ترمز امتحان شود.
کمربندهای ایمنی بررسی و در صورت داشتن مشکل، رفع نقص شوند.
شیشه‌شوی خودرو کنترل شود.
بخاری و سیستم گرمایی ماشین را کنترل کنید.
چرخ زاپاس، جک و آچارهای مورد نیاز برای رفع مشکلات مقطعی را بررسی کنید.
یک یا دو پتوی نـــازک و کم حجــم داخل ماشیــن داشته باشید.
آب و کمی مواد خوراکی بخصوص آنچه مورد علاقه بچه‌هاست، همراه ببرید.
کمی پول خرد دم دستتان باشد تا مثلا برای پرداخت عوارض جاده‌ای معطل نشوید.
تلفن همراه‌تان به مقدار کافی شارژ داشته باشد.

به همین علت بسیاری از مردم بدون بررسی آب و هوا به مسافرت می روند، و همین باعث گیر کردنشان در هوای بارانی و برفی مناطق شمالی و خراب شدن خودرویشان می شود. چک کردن آب و هوا امری ضروری است.در صورت سفر به مناطق سردسیر لباس گرم به همراه داشته باشید نقشه ی آن مکان را تهیه کنید و از این طریق راه های مختلف را شناسایی کرده و بهترین راه را برای رسیدن به مقصد پیدا کنید. البته سایت های مختلف اینترنتی نیز می توانند منبع خوبی به شمار آیند یکی از این منابع وب سایت www.avval.ir است.
قبل از حرکت وسایل خود را چک کنید که چیز ی را جا نگذاشته باشید
برای اطمینان مبلغی پول نقد همراه خود نگه داشته و بقیه را در کارت بانکی خود نگه داری کنید. بعضی مواقع خصوصا در سفرهای جاده ای کارت بانکی به دردتان نمی خورد، پس همیشه مقداری پول نقد ضروریست.
در صورت مصرف دارو، یک نسخه ی اضافی همراه داشته باشید:
در هنگام سفر به پزشک خود مراجعه کرده و یک نسخه دیگر از داروهایی را که مصرف می کنید بگیرید تا در صورت لزوم بتوانید از داروخانه تهیه نمایید. البته در بسیاری از سفرها از جمله سفرهای خارجی باید قبل از رفتن واکسن بزنید و این برای سلامتی خود و سایر افراد جامعه بسیار اهمیت دارد، آن را جدی بگیرید.
در طی مسافرت همیشه مواقعی پیش میاید که شما به کارت ملی نیاز پیدا می کنید. پس فراموش نکنید که کارت شناسایی خود را همیشه به همراه داشته باشید. در سفرهای داخلی به پاسپورت نیاز ندارید اما در سفرهای خارجی وجود پاسپورت حائز اهمیت است.