عکس و فیلم کودک

page1 img1

کیفیت بالا در شام عروسی موجب میشود تا اگر در دیزاین و تزیینات عروسی و همچنین تشریفات عروسی هزینه ی زیادی در نظر نگرفته باشید ، باز هم مراسم شما ، بیادماندنی و خاطره انگیز باشد. تشریفات خوشبختی با سرآشپزهای به نام خود در هر چه باشکوه تر شدن مراسم شما میکوشد.

عکس و فیلم اسپرت عروسی

page1 img2

مشاوره در مورد کرایه و گل آرایی ماشین عروس خود را از تشریفات عروسی خوشبختی بخواهید تا دیگر نگران هماهنگی های آتی جهت کرایه ماشین عروس نباشید. ما در تلاشیم تا زوج های جوان فقط و فقط به لذت از مراسم خود بپردازند تا روزی رویایی و به یاد ماندنی ای را با کمک ما تجربه نمایند.

عکاسی و فیلم برداری مجالس

page1 img3

چند سال بعد ، دیگر کسی یادش نمی آید که شام شب عروسی شما چه بوده و یا پذیرایی و ارکست مراسم شما به چه صورت بوده است . تنها چیزی که از آن شب به یادگار می ماند و می توانید آن را به نسل های بعد از خود نشان دهید ، عکس و فیلم مراسم عروسی شما است .

چگونه در مسافرت خوش بگذارانیم

چگونه در مسافرت خوش بگذارانیم

چگونه در مسافرت خوش بگذارانیم

برای این که مسافرت به شما خوش بگذرد، اول از همه باید سالم و سلامت باشید. اسهال مسافرتی، شایع ترین بیماری مسافران در تعطیلات است؛ یک بیماری موذی که بچه ها دچارش می شوند و می تواند سفر را به کام شما تلخ کند، اما خوشبختانه راه های پیشگیری از این بیماری ساده است.
پيش از هر اقدامي، دسته جمعي تصميم‌گيري کنيد. گاهي برخي تصميمات به مذاق برخي دوستان خوش نمي‌آيد و همين موضوع سبب بروز دلخوري مي‌شود.
ساعات خود را بيشتر با دوستاني بگذرانيد که آنها را مي‌شناسيد و پيش از اين نيز با آنها به گردش رفته‌ايد.
در مواردي که گروهي به گردش مي‌رويد حريم افراد را رعايت کنيد و فراموش نکنيد که دوستان دوستان شما، دوستان خود شما نيستند.
اگر ويلايي اجاره مي‌کنيد، حواستان بايد به کل گروه باشد. همه کارها مثل ظرف شستن يا خريد کردن را به ديگران محول نکنيد و تنها کارتان تعارف کردن نباشد.
با دوستان بودن به اين معني نيست که تمام کارها را دسته‌جمعي انجام دهيد. به ريتم زندگي هر کس احترام بگذاريد. شايد شما دوست داريد 7 صبح بلند شويد و به موزه يا استخر يا کنار دريا برويد اما ديگري ترجيح مي‌دهد 9 صبح بلند شود و برود گردش. تا حدي با گروه هماهنگ شويد اما در عين حال، کارهايي را که دوست داريد، انجام دهيد.
اگر دوستانتان مجرد هستند، شما هم تنها با آنها همراه شويد و سعي نکنيد برادر يا خواهر کوچک‌ترتان را همراه ببرد. برعکس اين موضوع هم صادق است. اگر شما مجرديد و دوستانتان متاهل، بهتر است همراه اين گروه نشويد.
و البته قانون اصلي، همان احترام گذاشتن به ديگران است.
هميشه به ياد داشته باشيد که در حين خوش‌گذراني، در خرج کردن پول نبايد افراط يا تفريط کرد چون در هر دو صورت پس از اتمام تعطيلات حسرت خواهيد خورد.
بهتر است مناطقي را انتخاب کنيد که افراد کمتري به سمت آن مي‌روند. گشت و گذار در مناطقي توريستي در فصل جذب توريست گران تمام مي‌شود. به مناطق خوش آب و هوايي سفر کنيد که مسافر کمتري دارد يا اگر سفر به مناطق توريستي برايتان بسيار جذاب است براي کاهش هزينه‌ها، پرواز و هتل‌ ارزان قيمت‌تري را انتخاب کنيد و هزينه مربوط به آنها را صرف تفريح خود کنيد.
به دنبال کارها و سرگرمي‌هايي باشيد که به طور روزمره آنها را انجام نمي‌دهيد.
اگر مي‌خواهيد غذا بخوريد، غذاي محلي را انتخاب کنيد. صرف هزينه‌اي بالاتر براي غذايي که در شهر خودتان مي‌توانيد آنها را با صرف هزينه پايين‌تر تهيه کنيد، کار عاقلانه‌اي نيست.
هزينه‌اي را به عکس و فيلم اختصاص دهيد. مطمئن باشيد پس از بازگشت از صرف چنين هزينه‌اي افسوس نمي‌خوريد.
خريد کردن در سفر لذت ديگري دارد. چمدان‌تان را تا حد ممکن هنگام رفتن سبک کنيد تا موقع بازگشت خيلي سنگين نشود.
پيش از آغاز تعطيلات وقتي براي اوقات بيکاري خود برنامه‌ريزي مي‌کنيد. اطلاعات لازم را جمع‌آوري کنيد. اگر قصد داريد در شهر خود بمانيد، باز هم مي‌توانيد شهرگردي کنيد. چگونه؟ کافي است در مورد مناطق ديدني شهر که تا به حال به آنجا نرفته‌ايد، اطلاعاتي کسب کنيد و در روزهاي تعطيل سري به آنها بزنيد.
اگر قصد مسافرت به شهر يا کشور ديگري را داريد، از يک ماه قبل تصميم خود را بگيريد و در رابطه با آداب و رسوم، مکان‌هاي ديدني، آب و هوا و جاذبه‌هاي شهر يا کشور موردنظر و بهترين راه رفتن به آنجا اطلاعاتي به دست آوريد.
يک دفترچه با خود برداريد و کارهايي را که دوست داريد انجام دهيد روي آن يادداشت کنيد؛ مثلا اسم اماکن ديدني و آدرس آنها را بنويسيد. اگر قيمت کالاهايي در آن شهر يا کشور مناسب‌تر است، نام آنها را يادداشت کنيد تا از قلم نيفتند.
نام وسايلي را که مي‌دانيد مورد نيازتان است در دفتري يادداشت کنيد تا همراه خود برداريد. پيش از حرکت نيز تمامي وسايل را يک بار چک کنيد.