عکس و فیلم کودک

page1 img1

کیفیت بالا در شام عروسی موجب میشود تا اگر در دیزاین و تزیینات عروسی و همچنین تشریفات عروسی هزینه ی زیادی در نظر نگرفته باشید ، باز هم مراسم شما ، بیادماندنی و خاطره انگیز باشد. تشریفات خوشبختی با سرآشپزهای به نام خود در هر چه باشکوه تر شدن مراسم شما میکوشد.

عکس و فیلم اسپرت عروسی

page1 img2

مشاوره در مورد کرایه و گل آرایی ماشین عروس خود را از تشریفات عروسی خوشبختی بخواهید تا دیگر نگران هماهنگی های آتی جهت کرایه ماشین عروس نباشید. ما در تلاشیم تا زوج های جوان فقط و فقط به لذت از مراسم خود بپردازند تا روزی رویایی و به یاد ماندنی ای را با کمک ما تجربه نمایند.

عکاسی و فیلم برداری مجالس

page1 img3

چند سال بعد ، دیگر کسی یادش نمی آید که شام شب عروسی شما چه بوده و یا پذیرایی و ارکست مراسم شما به چه صورت بوده است . تنها چیزی که از آن شب به یادگار می ماند و می توانید آن را به نسل های بعد از خود نشان دهید ، عکس و فیلم مراسم عروسی شما است .

چگونه تنها سفر کنیم

چگونه تنها سفر کنیم

چگونه تنها سفر کنیم

اگر به تنهایی قصدسفر دارید به خصوص جاهای طبیعی به اطرافیان خود خبر دهید ومقصد مکان اقامت و زمان رفت و برگشت خود را به انها اطلاع دهید

با کارمندان پذیرش هتل را از رفت و زمان برگشت خود اگاه کنید یک شماره از دوستان و اقوامتان برای تماس‌های ضروری در اختیار هتل قرار دهید.
با وسایل ارتباطی خود تلفن همرا gpsهمراه خود داشته باشید و سعی کنید همیشه در دسترستان باشد و میزا ن شارژ همیشه چک کنید. استفاده از گوشی‌‌های هوشمند به سبب داشتن امکاناتی چون GPS و نقشه‌‌های آنلاین می‌تواند در شناسایی مکان‌‌ها برای گردشگر راهکاری مناسب باشد.
بهتر است از سیمکارت ‌های بین‌ المللی استفاده کنند که در صورت پیش ‌آمد مشکل سریعا ردیابی شوندمدراک تان را با خود حمل نکنید و انرا در جایی که اقامت دارید نگهداری کنید
از جا های مطمئن غذا خریداری کنید و قبل از غذا دست خود را بشوید یا یک ژل ضد غفونی کننده همراه داشته باشید
فنون پایه دفاع شخصی را بیاموزید. مثلا با ضربه زدن به چشم‌ها، بینی، گلو، آلت و یا زانوی مهاجم می‌توانید او را از پا درآورید.
اتاق خود را به دقت بررسی کنید و امنیت ان را توجه کنید
منطقه ای که در ان هستید به خوبی بشناسید و توجه کنید اداره پلیس در ان نزدیکی باشد
خود را زیاد متفاوت نکنید سعی کنید مانند مردم بومی ان ها باشید تا کمتر به نظربیاید شما غریبه هستید
برنامه ریزی منظمی داشته باشید و همه کار های خود را طبق برنامه ریزی خود انجام دهید
با دیگران مسافران درباره سفر خود صحبت کنید انها اطلاعات خوبی به شما می دهند