عکس و فیلم کودک

page1 img1

کیفیت بالا در شام عروسی موجب میشود تا اگر در دیزاین و تزیینات عروسی و همچنین تشریفات عروسی هزینه ی زیادی در نظر نگرفته باشید ، باز هم مراسم شما ، بیادماندنی و خاطره انگیز باشد. تشریفات خوشبختی با سرآشپزهای به نام خود در هر چه باشکوه تر شدن مراسم شما میکوشد.

عکس و فیلم اسپرت عروسی

page1 img2

مشاوره در مورد کرایه و گل آرایی ماشین عروس خود را از تشریفات عروسی خوشبختی بخواهید تا دیگر نگران هماهنگی های آتی جهت کرایه ماشین عروس نباشید. ما در تلاشیم تا زوج های جوان فقط و فقط به لذت از مراسم خود بپردازند تا روزی رویایی و به یاد ماندنی ای را با کمک ما تجربه نمایند.

عکاسی و فیلم برداری مجالس

page1 img3

چند سال بعد ، دیگر کسی یادش نمی آید که شام شب عروسی شما چه بوده و یا پذیرایی و ارکست مراسم شما به چه صورت بوده است . تنها چیزی که از آن شب به یادگار می ماند و می توانید آن را به نسل های بعد از خود نشان دهید ، عکس و فیلم مراسم عروسی شما است .

ویژگی یک تور لیدر خوب

ویژگی یک تور لیدر خوب

ویژگی یک تور لیدر خوب

کارآزمودگي و سن: باز هم اين دو عامل در هم تنيده و توامان با يکديگرند، 

ديد مثبت: راهنما بايد آدمي خوشبين باشد
حس ابتكار و خلاقیت. برخی از لیدر تورها، خلاقیت را در بلد بودن تبلیغ صدا و تعریف داستانهای فكاهی خلاصه می كنند اما لیدر تور هایی هستند كه بدون انجام عملیات آكروبات می توانند گروهی شاد و پرانرژی داشته باشند. از سوی دیگر داشتن حس ابتكار و خلاقیت در مواقع پر استرس بسیار برای راهنمایان لازم است
سلامتی كامل. این سلامتی كامل فقط در سلامت جسم خلاصه نمی شود. شاید داشتن اعصابی فولادین نخستین ركن برای داشتن سلامت كامل باشد. راهنمایان تور باید به نحوی با استرس های روزانه، چه روحی و چه جسمی آشنا بوده و آن را مدیریت كنند، به ویژه در سفرهای طولانی و بلندمدت كه ممكن است ساعت های متمادی و طولانی پشت سرهم باشد. در این شرایط یك راهنمای تور باید در این شرایط چنانچه دوستانه برخورد كند كه مسافران خسته و كلافه او را عضوی از خانواده خود تصور كرده و آرامش خود را به دست آورند.
آشنایی به كمك های اولیه. راهنمای تور نه پزشك است، نه مهندس و نه جادوگر، اما باید همه آنها را بداند و توانایی انجام این كارها را داشته باشد.
تحصيلات و هوشمندي: اين دو ويژگي توامان با يکديگرند اما هميشه چنين نيست. برخي از دانش آموختگان مي توانند الگو و نمونه هوشمندي باشند و بسياري از مردمان هوشمند شايد آموزش هاي رسمي بالاتر از دبيرستان را نديده باشند، پس شما کسي را به عنوان راهنما مي خواهيد که تيزهوش باشد و در زماني کوتاه بتواند دانستني ها را فرا گرفته و به ياد بسپارد و سخنور خوبي باشد. بهترين همراهان تور کساني هستند که تنها کمي باهوش تر از کساني باشند که در خدمتشان هستند.
آشنایی به مسائل مالی و بودجه بندی. كنترل پول شاید از پرحساسیت ترین بخش های وظایف یك لیدر باشد، چون بسیار پیش آمده كه راهنمای تور در یك سفر گروهی پول كم آورده و ناچار شده از جیب خود برای ادامه سفر گروه هزینه كند. در ضمن یكی دیگر از ویژگی های یك راهنما، آشنایی تقریبی با كامپیوتر است.
صداقت و وفاداري: فضيلتي که هر راهنماي تور بايد داشته باشد صداقت و پاي بندي به اصول، هم در برابر مسافران و هم سازماني که براي آن کار مي کند است. در اين کار همه چيز بايد آشکار باشد و هيچگونه پنهان کاري و حساب سازي نبايد وجود داشته باشد. راهنما نبايد دست به کارهايي بزند که به سازمان و کارفرماي او ضربه و لطمه وارد شود. در زمان هاي حساس و بحراني بايد برخورد وي با مسافران و کارفرما يکسان باشد و از هيچ يک از آنان در برابر ديگري جانبداري نکند.
شخصيت گرم و پرشور: ويژگي هاي پيش گفته به هنگام کاربرد کم و بيش ارتشي مابانه به نظر مي رسند. در هر راهنماي تور بايد کمي هم رفتار افسر فرمانده وجود داشته باشد. با اين تفاوت که مسافران، يک گروه آزاد و خوشگذران هستند و نه يک دسته سرباز. راهنماي تور هنگامي که رهبري خود را اعمال مي کند بايد گشاده رو باشد و نشان دهد که آماده لبخند زدن است و رفتاري پرشور و دوستانه داشته باشد.
آينده نگري: همچنان که نرمش پذيري فضيلتي بايسته است يک همراه تور کاردان بايد همه چيزهاي نادرست و دشواري ساز را از پيش دريابد و بکوشد از روي دادن آنها پيشگيري نمايد. اين به معناي گفتگوهاي گسترده با راننده اتوبوس و کارکنان کشتي، گفتگوهاي تلفني پيش از آغاز تور، بررسي امکانات پيش از به دست گرفتن رهبري گروه مي باشد.
توانمندي براي پديدآوردن دوستي هاي پايدار: يک راهنماي تور کارآزموده اين توانايي را دارد که مسافران را به هم نزديک کند. در پايان يک تور خوب، بيشتر مسافران گروه دوست ندارند از هم جدا شوند و پس از آن نيز با هم بسيار در تماس خواهند بود. بيشتر آنها در تورهاي بعدي باهم سفر خواهند کرد.