عکس و فیلم کودک

page1 img1

کیفیت بالا در شام عروسی موجب میشود تا اگر در دیزاین و تزیینات عروسی و همچنین تشریفات عروسی هزینه ی زیادی در نظر نگرفته باشید ، باز هم مراسم شما ، بیادماندنی و خاطره انگیز باشد. تشریفات خوشبختی با سرآشپزهای به نام خود در هر چه باشکوه تر شدن مراسم شما میکوشد.

عکس و فیلم اسپرت عروسی

page1 img2

مشاوره در مورد کرایه و گل آرایی ماشین عروس خود را از تشریفات عروسی خوشبختی بخواهید تا دیگر نگران هماهنگی های آتی جهت کرایه ماشین عروس نباشید. ما در تلاشیم تا زوج های جوان فقط و فقط به لذت از مراسم خود بپردازند تا روزی رویایی و به یاد ماندنی ای را با کمک ما تجربه نمایند.

عکاسی و فیلم برداری مجالس

page1 img3

چند سال بعد ، دیگر کسی یادش نمی آید که شام شب عروسی شما چه بوده و یا پذیرایی و ارکست مراسم شما به چه صورت بوده است . تنها چیزی که از آن شب به یادگار می ماند و می توانید آن را به نسل های بعد از خود نشان دهید ، عکس و فیلم مراسم عروسی شما است .

معرفی هتل ومتل

معرفی هتل ومتل

معرفی هتل ومتل

هتل این واژه برگرفته از یک اصطلاح فرانسوی به معنای میزبان بوده که در تعریف کلی عبارت است از نوعی مکان مسکونی اجاره‌ای که معمولاً برای مدت کوتاه به افراد اجاره داده می‌شود. 

هتل‌ها از امکانات اقامتی و گردشگری شهرها به‌حساب می‌آیند و بیشتر مورداستفادهٔ مسافران و گردشگران خارجی قرار می‌گیرند.
این اقامتگاه‌ها دارای تعداد زیادی اتاق هستند که گاه به چند صد اتاق هم خواهد رسید. ضمن اینکه برخی هتل‌ها برای جذب مسافر بیشتر خود را به امکانات جانبی همچون رستوران، استخر، شنا، کافی‌شاپ و سالن اجتماعات مجهز کرده‌اند.
هتل پانسیون
به پانسیون‌ها معمولاً در شهر واقع شده است و در آن‌ها تعدادی اتاق، سالن غذاخوری، کتابخانه و سالن مطالعه و حتی اتاق تلویزیون تهیه شده است.
لازم به ذکر است از آنجایی که سالن غذاخوری پانسیون‌ها تنها مختص به ساکنان همان پانسیون است، برای صرف غذا پذیرای مشتریانی خارج از پانسیون نخواهند بود.
هتل پانسیون‌ها برخلاف هتل‌ها و متل‌های کشور علاوه بر قوانین خاصی که دارند، اتاق‌ها را به‌صورت ماهیانه یا سالانه اجاره می‌دهند.
هتل‌ آپارتمان
این نوع مکان‌ها بیش از آنکه شبیه به هتل و مشمول قوانین سخت‌گیرانه آن‌ها باشند، بیشتر شبیه آپارتمان هستند.
با این تفاوت که پخت‌وپز بر عهده خود مسافر بوده و مسافر هر زمان که اراده کند می‌تواند مکان موردنظر را تخلیه کند.
معمولاً قیمت آن‌ها از هتل‌های هم‌ردیف پایین‌تر است و مسافرینی که در آن اقامت می‌گزینند آن را به‌مثابه خانه خود می‌انگارند تا هرچه را که از ملزومات زندگی آپارتمان‌نشینی است د ر این مکان فراهم کنند.
متل چیست؟
این مراکز اقامتی در خارج از شهر و معمولا دور از شهر قرار دارند. آنها بیشتر مورد استفاده مسافرانی هستند که با وسیله شخصی مسافرت می‌کنند و فقط هزینه اتاق از آنها گرفته می‌شود. متل‌ها علاوه بر وسایل موجود یک هتل، دارای پمپ بنزین، فضای سبز و مناسب، رستوران، ساندویچ‌فروشی، سوپر مارکت و وسایل تفریحی محدودی هستند. ساختمان متل‌ها بیشتر یک طبقه و ویلایی است و در اتاق‌ها حمام و آشپزخانه وجود دارد، در برخی از متل‌ها مسافران از آشپزخانه مشترک و عمومی استفاده می‌کنند.
متل‌ها همیشه اتاقی دارند که پذیرای مهمان‌های ناخوانده باشد. این تعریفی درست از متل‌هاست؛ چراکه مهمانان این مراکز معمولا مدتی کوتاه در آنها اقامت می‌کنند. بد نیست بدانید که متل‌ها بعد از جنگ جهانی اول، حدود سال 1920 میلادی در آمریکا ساخته شدند و بیشتر در جاده‌هایی که کامیون‌دارها هنگام شب به دنبال جای خواب، سرگردان بودند، ساخته شدند. ایده ساخت اتاق‌هایی برای اسکان موقت آنها بهترین راهکار بود؛ هرچند که متل‌ها معمولا پناهگاهی برای مهاجران غیرقانونی نیز بودند.
فرق بین هتل و متل
هتل ها شیک تر هستند و از یک ستاره تا 5 ستاره هستند. درجه بندی آن با رعایت استانداردهای مشخصی صورت می گیرد که با ستاره تفکیک و مشخص می شود؛ ستاره بیشتر یعنی خدمات و امکانات بیشتر هتل ها انواع سرویس ها و خدمات رفاهی را ارائه می دهند برای رفتن به اتاق اتان در هتل باید از یک سرسرا = لابی LOBBY عبور کنید
هتل ها معمولا با شیوه ای مدرن تر اداره می شود و خدمات و امکانات رفاهی پیشرفته تر و بیشتری دارند از قبیل چون رستوران، استخر و سونا و سالن اجتماعات و سراسرا = لابی دارند
متل = راهسرا = Motel نیازی به سرسرا = لابی ورودی ندارد شما می توانید کلید را بگیرد و مستقیم به اتاقتان بروید که در یک نقطه ای قرار دارد و شما باید فقط خودتان را به در اتاق برسانید . متل سرویس و خدمات رفاهی زیادی را ارائه نمی دهد . این تسهیلات معمولاً برای مسافرانی مفید است که که از آن ناحیه عبور می کنند و نیاز به مکانی برای استراحت در شب دارند . متل ها ارزان تر از هتل هستند ولی می توان هتل هایی را پیدا کرد که قیمت و اتاق اشان ازبرخی از متل ها بهتر باشد .

ضمناً متل ها اقامتگاه های بین جاده ای، کوهستانی، جنگلی، صحرایی یا ساحلی با توقفگاه هایی هستند که بیشتر در محل دید مسافران قرار دارند راهسرا یا متل معروفند. ولی خب متل هم مثل هتل از مصالح شاختمانی ساخته شده است .
هتل از متل بزرگتر است متل ارزان تر از هتل است و بجای اتاق و سوئیت فقط دارای اتاق خواب است .
ورود به اتاق های متل از بیرون ساختمان صورت می گیرد