عکس و فیلم کودک

page1 img1

کیفیت بالا در شام عروسی موجب میشود تا اگر در دیزاین و تزیینات عروسی و همچنین تشریفات عروسی هزینه ی زیادی در نظر نگرفته باشید ، باز هم مراسم شما ، بیادماندنی و خاطره انگیز باشد. تشریفات خوشبختی با سرآشپزهای به نام خود در هر چه باشکوه تر شدن مراسم شما میکوشد.

عکس و فیلم اسپرت عروسی

page1 img2

مشاوره در مورد کرایه و گل آرایی ماشین عروس خود را از تشریفات عروسی خوشبختی بخواهید تا دیگر نگران هماهنگی های آتی جهت کرایه ماشین عروس نباشید. ما در تلاشیم تا زوج های جوان فقط و فقط به لذت از مراسم خود بپردازند تا روزی رویایی و به یاد ماندنی ای را با کمک ما تجربه نمایند.

عکاسی و فیلم برداری مجالس

page1 img3

چند سال بعد ، دیگر کسی یادش نمی آید که شام شب عروسی شما چه بوده و یا پذیرایی و ارکست مراسم شما به چه صورت بوده است . تنها چیزی که از آن شب به یادگار می ماند و می توانید آن را به نسل های بعد از خود نشان دهید ، عکس و فیلم مراسم عروسی شما است .

كوير

كوير

كوير

 

 

 


کویر مکان بسیار خاص و زیبایی می باشد اما رفتن و مسافرت به اینمکان کار اسانی نیست و هر فردی نمی تواند به تنهایی و بدون داشتن اطلاعات کافی به کویر برود و نکاتی را باید در نظر بگیرد
انتخاب یک راهنما با سابقه و با تجربه کههمه خطرات مکان های دیدنی نوع زندگی در کویر اطلاعات و تجربه داشته باشد
هنگام حرکت به سوي کوير حداقل به اندازه دوبرابر نياز آب برداريد زيرا تشنگي سريع انسان را از پاي درمي آورد و بدون آب در روزهاي گرم نميتوان زياد دوام آورد.
درمرز شروع تپه هاي شني در کوير احتمال وجود آب هست. نکات مفيد ديگر :
چند وسیله نقلیه داشته باشید از نوع شاسی بلند برای سفر های کویری مناسب است بنزين و لاستيک زاپاس فراموش نشود. بهتر است از عيبهاي جزئي ماشين هم آگاه باشيد.
آچار و ابزار و چسب به همراه داشته باشيد
به همراه داشتن بيل و تخته هاي چوب براي بيرون کشيدن ماشين از باتلاق ، بسیار ضروری است .
به همراه داشتن شکر ، قند يا نبات و آبميوه و هندوانه در مواقع اضطراري ميتوان با مخلوط کردن شکر با آب تلخ آن را قابل استفاده نمود.
استفاده از عينک آفتابي مخصوصا در درياچه نمک در توقف طولاني در کوير توصيه مي شود.
در کوير مراقب وسايل الکترونيکي خود باشيدزیرا گرد وغبار باعث خرابی این وسایل می شود
تجهيزات کافي به همراه داشته باشيد مانند:غذا ، چادر ، لوازم بهداشتي ، چراغ قوه ، کيسه خواب ، کفش مناسب ، سوخت ، طناب ، دوربين شکاري ، قطب نما ، نقشه و ...