عکس و فیلم کودک

page1 img1

کیفیت بالا در شام عروسی موجب میشود تا اگر در دیزاین و تزیینات عروسی و همچنین تشریفات عروسی هزینه ی زیادی در نظر نگرفته باشید ، باز هم مراسم شما ، بیادماندنی و خاطره انگیز باشد. تشریفات خوشبختی با سرآشپزهای به نام خود در هر چه باشکوه تر شدن مراسم شما میکوشد.

عکس و فیلم اسپرت عروسی

page1 img2

مشاوره در مورد کرایه و گل آرایی ماشین عروس خود را از تشریفات عروسی خوشبختی بخواهید تا دیگر نگران هماهنگی های آتی جهت کرایه ماشین عروس نباشید. ما در تلاشیم تا زوج های جوان فقط و فقط به لذت از مراسم خود بپردازند تا روزی رویایی و به یاد ماندنی ای را با کمک ما تجربه نمایند.

عکاسی و فیلم برداری مجالس

page1 img3

چند سال بعد ، دیگر کسی یادش نمی آید که شام شب عروسی شما چه بوده و یا پذیرایی و ارکست مراسم شما به چه صورت بوده است . تنها چیزی که از آن شب به یادگار می ماند و می توانید آن را به نسل های بعد از خود نشان دهید ، عکس و فیلم مراسم عروسی شما است .

طبیعت گردی

طبیعت گردی

طبیعت گردی

 

 

 


طبیعت گردی یکی از بهترین و زیبا ترین مسافرت هایی است که هر فرد باید زندگی خود تجربه کند اما این کا رسم رسوم مر بوط به خود را دارد که نکات عبارتند از:
اولین نکته داشتن یک کیسه خواب خوب و مناسب است که هم خواب خوب و ارامش بشی را برای شما به همراه می اورد و خستگی یک روز پر از فعالیت را از تنتان خارج می کند
بدن شما برای کوه نوردی، پیاده روی، دوچرخه سواری و... به میزان بالایی انرژی نیاز دارد. اگر شما سوخت کافی به بدن تان نرسانید، بدن شما قادر به تولید گرمای کافی نخواهد بود پس چنان چه احساس گرسنگی کردید به سرعت غذاهای مقوی بخورید .
یک بدن dehydrate شده (بی آب شده) نمی تواند گرما تولید کند. قبل از اینکه به داخل کیسه خواب بروید، با یک لیوان چای یا شکلات داغ، درجه حرارت بدنتان را بالا ببرید. پس از خورد مایعات غافل نشوید
لباس ها به اندازه کیسه خواب، به ویژه کیسه خواب پر، هنگام خیس شدن، میزان عایق بودنشان را از دست می دهند. هرگز با لباس های مرطوب (حتی اگر این رطوبت در اثر عرق کردن بدن تان باشد) وارد کیسه خواب نشوید. اگر لباس های اضافه تان را در یک کیسه "ضد آب" نگهداری کنید پس سعی کنید همیشه خود را خشک کنید
هنگام خواب سر خود را ب÷وشانید زیرا اگر سر شما سرد شود تمام بدن شما احساس سرما می کند
حتما در طبیعت گردی بطری کیسه اب گرم همراه داشته باشید و با خود در کیسه اب گرم قرار دهید
56در هنگام اماده کردن مکان خواب خود حتما از یک زیر انداز استفاده کنید تا سرما زمین به صورت مستقیم به کیسه خواب شما نرسد
گرمای کیسه خواب را با پوشیدن لباس زیر و جوراب گرم، بالا ببرید. پوشش خشک در پاها، میزان عایق را بالا می برد.
اگر در هوای سرد قصد طبیعت گردی دارید این وسایل را همراه خود داشته باشید
لباسی که لایه ی بادگیر داشته باشه. لباس گرم، کلاه ،( و یا کلاه هایی که کاملا سر و صورت رو به جز چشمها و دهان می پوشانند) ، پوششی یک سره (که عرق رو به لایه های بعدی انتقال نده)، لباسی گرم کننده که بین پوشش یک سره و بادگیر بپوشید، دو لایه جوراب گرم کننده و ضد عرق، پوتین یا چکمه، دستکش و چکمه اضافی.
اما یک را خوب برای در امان ماندن از سرمای شب. یه تکه سنگ داخل آتش بگذارید و صبر کنید تا یکی دو ساعت توی آتش بمونه. بعد از آتش درش بیارید و چند دقیقه صبر کنید تا کمی دمایش پایین بیاد. وقتی به حالتی رسید که پارچه رو نسوزونه، یه حوله یا یه تکه پارچه رو دورش بپیچید. این سنگ رو یا توی کیسه خواب کنار پاهاتون، یا وسط چادر و نزدیک به همه ی افراد بگذارید. با این کار از سرما و سرما خوردگی در امان هستید