عکس و فیلم کودک

page1 img1

کیفیت بالا در شام عروسی موجب میشود تا اگر در دیزاین و تزیینات عروسی و همچنین تشریفات عروسی هزینه ی زیادی در نظر نگرفته باشید ، باز هم مراسم شما ، بیادماندنی و خاطره انگیز باشد. تشریفات خوشبختی با سرآشپزهای به نام خود در هر چه باشکوه تر شدن مراسم شما میکوشد.

عکس و فیلم اسپرت عروسی

page1 img2

مشاوره در مورد کرایه و گل آرایی ماشین عروس خود را از تشریفات عروسی خوشبختی بخواهید تا دیگر نگران هماهنگی های آتی جهت کرایه ماشین عروس نباشید. ما در تلاشیم تا زوج های جوان فقط و فقط به لذت از مراسم خود بپردازند تا روزی رویایی و به یاد ماندنی ای را با کمک ما تجربه نمایند.

عکاسی و فیلم برداری مجالس

page1 img3

چند سال بعد ، دیگر کسی یادش نمی آید که شام شب عروسی شما چه بوده و یا پذیرایی و ارکست مراسم شما به چه صورت بوده است . تنها چیزی که از آن شب به یادگار می ماند و می توانید آن را به نسل های بعد از خود نشان دهید ، عکس و فیلم مراسم عروسی شما است .

اگر در طبیعت گم شدید چه کار کنید

اگر در طبیعت گم شدید چه کار کنید

اگر در طبیعت گم شدید چه کار کنید

 

 


ابتدا اعتماد به نفس خود را حفظ نموده و با نوشیدن کمی آب جانی تازه گرفته و 5 دقیقه در جایی مناسب بشینید و استراحت کنید تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید .
هر جا که نشان می دهد قبلا در انجا کسی بود را دنبال کنید
وقتی این علامت ها را پیدا کنید شانس زیادی دارید که کسی پیدا شود و شما را به مکان امنی راهنمایی کند.
اب رود خانه را دنبال کنید زیرا بیشتر شهر ها و روستا در کنار ردوخانه ها بنا می شود
به بلند ترین نقطه مورد نظر بوید تا بتوانید همه اطراف را ببینید
از جنگل به بیرون بروید تا بتوانید اطراف را بررسی نماید
سمت پایین آب یا به دنبال آب بروید. آب بخاطر جاذبه همواره به سمت پایین میرود. اینکار انرژی تان را ذخیره میکند و اینطوری شانس بیشتری برای پیدا کردن راه نجات دارید.
به نقشه نگاهی بیندازید و ببینید آیا می توانید محل خود را تخمین بزنید.برای یافتن نشانه ها به اطراف نگاه کنید: قله های بزرگ , بزرگراه ها , نهرها یا برآمدگی ها.با استفاده از قطب نما مسیر یابی کنید
قبل از تاریک شدن هوا با پیدا کردن آب , هیزم و سر پناه برای شب حاضر نمایید . برای گرم کردن خود لباس های اضافی خود را بپوشید و اب و غذا یخود رابخورید . پناهگاهی پیدا کنید که از باد یا آب مصون باشد و بدور از خطر سقوط بهمن یا ریزش سنگ باشددر ارتفاعات پایین تر از شاخه های خشک برای عایق کاری استفاده کنید.کوله پشتی خود را خالی کنید و پایتان را داخل آن قرار دهید. آتشی درست کنید تا نشانه ای باشد برای کسانی که بدنبال شما هستند.