عکس و فیلم کودک

page1 img1

کیفیت بالا در شام عروسی موجب میشود تا اگر در دیزاین و تزیینات عروسی و همچنین تشریفات عروسی هزینه ی زیادی در نظر نگرفته باشید ، باز هم مراسم شما ، بیادماندنی و خاطره انگیز باشد. تشریفات خوشبختی با سرآشپزهای به نام خود در هر چه باشکوه تر شدن مراسم شما میکوشد.

عکس و فیلم اسپرت عروسی

page1 img2

مشاوره در مورد کرایه و گل آرایی ماشین عروس خود را از تشریفات عروسی خوشبختی بخواهید تا دیگر نگران هماهنگی های آتی جهت کرایه ماشین عروس نباشید. ما در تلاشیم تا زوج های جوان فقط و فقط به لذت از مراسم خود بپردازند تا روزی رویایی و به یاد ماندنی ای را با کمک ما تجربه نمایند.

عکاسی و فیلم برداری مجالس

page1 img3

چند سال بعد ، دیگر کسی یادش نمی آید که شام شب عروسی شما چه بوده و یا پذیرایی و ارکست مراسم شما به چه صورت بوده است . تنها چیزی که از آن شب به یادگار می ماند و می توانید آن را به نسل های بعد از خود نشان دهید ، عکس و فیلم مراسم عروسی شما است .

پارک آبشار تهران

پارک آبشار تهران

پارک آبشار تهران

 

 


تهران دارای پارک ها و مراکز تفریحاتی بسیاری می باشد که یکی از این ها پارک ابشار می باشد که بسیاری از شهروندان برای گذراتندن اوقات فراغت خود به با مکان جذب می کند
ادرس پارک ابشار بزرگراه همت غرب، بعد از آزادگان، خروجی آبشار تهران این پارک در منطقه 22 تهران است
این مکان در گرمای تابستان و آلودگی هوا یکی از پناهگاه های تهرانی ها برای گذران تابستان و همچنین مکانی برای گذران وقت گردشگرانمی باشد .
این مکان دارای آبشار مصنوعی بر فراز کوه ها باعث زیبایی محیط شده و در کاهش دمای محیط به شدت تاثیر گذارمی باشد .
فضای سبز این بوستان شامل درختان چنار، بیدمجنون، تبریزی ، سرو نقره ای، اقاقیا و …. می باشد.
این بوستان دارای مزایایی نسبت به دیگر بوستان ها این است که دارای ۵ پارکینگ، فضای آسفالت و روباز، در قسمت های جنوبی این پارک می باشد .
از دیگر مزایا این پارک آبخوری ها و سرویس های بهداشتی متعدد، می باشد
در دارای فضای پیاده روی بسیار زیبایی می باشد
دارای چند زمین بازی برای کودکان، چندین برکه مصنوعی زیبا و آلاچیق می باشد