عکس و فیلم کودک

page1 img1

کیفیت بالا در شام عروسی موجب میشود تا اگر در دیزاین و تزیینات عروسی و همچنین تشریفات عروسی هزینه ی زیادی در نظر نگرفته باشید ، باز هم مراسم شما ، بیادماندنی و خاطره انگیز باشد. تشریفات خوشبختی با سرآشپزهای به نام خود در هر چه باشکوه تر شدن مراسم شما میکوشد.

عکس و فیلم اسپرت عروسی

page1 img2

مشاوره در مورد کرایه و گل آرایی ماشین عروس خود را از تشریفات عروسی خوشبختی بخواهید تا دیگر نگران هماهنگی های آتی جهت کرایه ماشین عروس نباشید. ما در تلاشیم تا زوج های جوان فقط و فقط به لذت از مراسم خود بپردازند تا روزی رویایی و به یاد ماندنی ای را با کمک ما تجربه نمایند.

عکاسی و فیلم برداری مجالس

page1 img3

چند سال بعد ، دیگر کسی یادش نمی آید که شام شب عروسی شما چه بوده و یا پذیرایی و ارکست مراسم شما به چه صورت بوده است . تنها چیزی که از آن شب به یادگار می ماند و می توانید آن را به نسل های بعد از خود نشان دهید ، عکس و فیلم مراسم عروسی شما است .

معرفی کوه توچال

معرفی کوه توچال

معرفی کوه توچال

کوه توچال (Tochal mount) در شمال تهران و به ارتفاع 3962 مترمی باشد که بخشی از دامنه رشته کوه البرز است. دامنهٔ جنوبی توچال مجاور با شهر تهران و بلندترین نقطه شهر تهران محسوب میشود که به بام تهران معروف می باشد توچال به معني چال آبگير و درياچه‌ي كوچك است. چون قله‌ي توچال در كنار درياچه از یخ طبیعی و به خاطر همین توچال نامیده می شود قله توچال یکی پررفت آمدترین و پرخطرترین قله های کشور ایرانمی باشد.

راه های صعود قله توچال

ایین قله ، به خاطر نزدیکی به تهران، همواره شمار زیادی صعودکننده به انجا می روند. بهترین ماه های صعود اردیبهشت، خرداد، مهر و آبان می باشد
دربند، پناهگاه شیرپلا، جانپاه امیری( سیاه سنگ) ، قله توچال (رایج‌ترین مسیر)

پارک جمشیدیه، پناهگاه کلک چال، دره پیازچال، قله پیازچال، قله توچال
ولنجک( بام تهران) ، ایستگاه پنجم تله‌کابین، ایستگاه هفتم تله کابین، قله توچال
درکه، پناهگاه پلنگ چال، ایستگاه پنجم تله‌کابین، ایستگاه هفتم تله‌کابین، قله توچال
دارآباد، قله دارآباد، قله پیازچال، قله توچال
دربند، دوراهی اوسون، دره اوسون، جان پناه اسپیدکمر، ایستگاه هفتم تله کابین، قلهٔ توچال (قدیمی ترین مسیر)
دامنهٔ شمالی و از آهار و شکراب به قله توچال
دامنهٔ شمالی روستای شهرستانک ، قله توچال
دربند، شیرپلا، سیاه‌سنگ، قله توچال (رایج‌ترین مسیر)
عمومی ترین و نزدیک ترین مسیر صعود به قله توچال از دربند و پناهگاه شیرپلا می باشد

مسیر های پایین امدن از کوه

بهترین و اسان ترین راه این است که به ایستگاه 7 تله کابین توچال رفته و از آنجا با تله مستقیم تا ولنجک بروید.
از مسیری که رفته اید باز گردید
مسیری مه به راهنما نیاز دارد این است که از ایستگاه 7 تا ایستگاه 5 رو با تله کابین رفته و از دره اوسون به دربند
تله کابین توچال سه خط اصلی و سه خط تله‌سی‌یژ و یک خط تله‌اسکی دارد. روی هم رفته درازای سه خط اصلی این تله‌کابین، نزدیک به ۷۵۰۰ مترمی باشد که یکی از طولانی ترین تله کابین های دنیا می باشد ایستگاه اول این تله کابین در ارتفاع ۲۰۰۰ متری از سطح دریا، ایستگاه دوم در ارتفاع ۲۳۰۰ متری از سطح دریا، ایستگاه پنجم در ارتفاع ۳۰۰۰ متری و ایستگاه هفتم در ارتفاع ۳۷۰۰ متری از سطح دریا واقع شده است .
این هتل از چوب ساخته شده و به دامنهٔ شمالی توچال و دامنهٔ جنوبی البرز مرکزی و قلل کلون بسته و خلنو اشراف دارد. قدیمی‌ترین جان‌پناه کوهنوردی ایران (اسپید کمر) در جنوب قلّهٔ توچال و شرق ایستگاه ۵ قرار دارد.