عکس و فیلم کودک

page1 img1

کیفیت بالا در شام عروسی موجب میشود تا اگر در دیزاین و تزیینات عروسی و همچنین تشریفات عروسی هزینه ی زیادی در نظر نگرفته باشید ، باز هم مراسم شما ، بیادماندنی و خاطره انگیز باشد. تشریفات خوشبختی با سرآشپزهای به نام خود در هر چه باشکوه تر شدن مراسم شما میکوشد.

عکس و فیلم اسپرت عروسی

page1 img2

مشاوره در مورد کرایه و گل آرایی ماشین عروس خود را از تشریفات عروسی خوشبختی بخواهید تا دیگر نگران هماهنگی های آتی جهت کرایه ماشین عروس نباشید. ما در تلاشیم تا زوج های جوان فقط و فقط به لذت از مراسم خود بپردازند تا روزی رویایی و به یاد ماندنی ای را با کمک ما تجربه نمایند.

عکاسی و فیلم برداری مجالس

page1 img3

چند سال بعد ، دیگر کسی یادش نمی آید که شام شب عروسی شما چه بوده و یا پذیرایی و ارکست مراسم شما به چه صورت بوده است . تنها چیزی که از آن شب به یادگار می ماند و می توانید آن را به نسل های بعد از خود نشان دهید ، عکس و فیلم مراسم عروسی شما است .

معرفی دربند

معرفی دربند

معرفی دربند

برای رفتن به دربند می توانید به میدان تجریش بروید و از انجا سوار ماشین شوید به میدان دربند پیاده شوید 

در میدان دربند مجسمه وجود دارد که این مجسمه در سال ۱۳۴۱ توسط رضا لعل ریاحی، پیکره‌تراش و نقاش ایرانی ساخته و سپس نصب شد.
بعد از مجسمه ديواره مارتينال در همين ابتدا دیده می شود در این مسير كافه‌ها را در كنار رودخانه قرار گرفته است م به مرور مرتفع می شود و پس از گذر کردن چند پل زيباي چوبي به ده تاريخي پس قلعه مي‌رسد بعد از گذشتن از ده به پلي فلزي مي‌رسيد كه از اينجا دو مسير مقابل شماست يك مسير زير پل است كه بعد از گذر از پل چوبي شما را به منطقه بنديخچال متصل می شود که بسیار برای سنگ نوردی مناسب است که سنگ نواردان مشتاقی را برای سنگ نوردی به انجا جلب می کند
پس از گذر از این مناطق به یک دو راهی می رسید که مسير سمت چپ شما را به هتل اوسون، ديواره زيباي اوسون، آبشار بلند سوتك و در بالاتر ايستگاه پنج تله كابين و دره‌ي پر آب ارس و همچنين قديمي‌ترين مسير صعود به قله توچال يعني اسپيدكمر ختم می شود .و مسير سمت راست كه از كنار جنگلي داخل دره گذر می کند ، بعد از گذر از چند كافه كمي ارتفاع مي‌گيريم شما در سمت راست خود مي‌توانيد منطقه بنديخچال را با آن سنگهاي زيبايش و همچنين سنگنوردان مشتاق را در حال سنگنوردي دیده می شود و همچنين ديواره بلند بنديخچال (شروين) در این مکان دیده می شود
در ادامه مسیر به كافه رجب در كنار قرارگاه امداد نجات داودي وجود دارد و در مسیر پناهگاه شیر پالا می روید. این مسیر بسیار زیبا می باشد و ابشار دوقلو ان می رسید
حدوداً از ميدان سربند تا شيرپلا 30/2 الي 2 ساعت زمان لازم است. پناهگاه بسيار مجهز و با امکاناتی برای کسانی که قصد ماندن در این پناهگاه دارند هست .
بسیاری كوهنوردان بعد از استراحت در پناهگاه به سمت جانپناه اميري و قله توچال حركت مي‌كنند. بعضی از انها سمت راست روانه قله كلچال می شوند و دره زيباي ارس( سمت راست )، ايستگاه پنج تله كابين توچال و چشمه‌هاي نرگس (يكي از سرچشمه‌هاي اصلي رودخانه دربند مي‌باشند.) می روند .