عکس و فیلم کودک

page1 img1

کیفیت بالا در شام عروسی موجب میشود تا اگر در دیزاین و تزیینات عروسی و همچنین تشریفات عروسی هزینه ی زیادی در نظر نگرفته باشید ، باز هم مراسم شما ، بیادماندنی و خاطره انگیز باشد. تشریفات خوشبختی با سرآشپزهای به نام خود در هر چه باشکوه تر شدن مراسم شما میکوشد.

عکس و فیلم اسپرت عروسی

page1 img2

مشاوره در مورد کرایه و گل آرایی ماشین عروس خود را از تشریفات عروسی خوشبختی بخواهید تا دیگر نگران هماهنگی های آتی جهت کرایه ماشین عروس نباشید. ما در تلاشیم تا زوج های جوان فقط و فقط به لذت از مراسم خود بپردازند تا روزی رویایی و به یاد ماندنی ای را با کمک ما تجربه نمایند.

عکاسی و فیلم برداری مجالس

page1 img3

چند سال بعد ، دیگر کسی یادش نمی آید که شام شب عروسی شما چه بوده و یا پذیرایی و ارکست مراسم شما به چه صورت بوده است . تنها چیزی که از آن شب به یادگار می ماند و می توانید آن را به نسل های بعد از خود نشان دهید ، عکس و فیلم مراسم عروسی شما است .

معرفی امام زاده صالح

معرفی امام زاده صالح

معرفی امام زاده صالح

 

 


امامزاده صالح بقعه مبارک صالح پسر امام موسی کاظم (ع)
این امام زاده ساختمان چهارگوش بزرگ و مستحکمی با دیوارهای قطور دارد و فضای درونی آن تقریبا ۵٫۶ متر مربع مساحت دارد. معماری این بنابه سدهٔ هفتم و هشتم بر می گردد .
بقعه و بارگاه و صحن گسترده امامزاده صالح (ع) به مساحت سه هزار متر مربع می باشد
امام زاده صالح (ع) بر اساس کتیبه بالای سردر صحن و زیارتنامه از فرزندان بلافصل حضرت امام موسی کاظم (ع) و برادر امام رضا (ع) می دانند .
بنای اصلی و اولیه بقعه به صورت چهارگوش و مربع شکل بزرگ وزیبایی می باشد که فضای درونی آن ۴۲۲ هزار و ۵۰ متر مربع وسعت داشته و دارای دیوارهای قطوری است که با توجه به وضع طاق نماها از نظر سبک و شیوه معماری به بناهای دوران ایلخانی مربوط می شود
گنبداین بنا در سال ۱۳۲۳ شمسی توسط حسن فداکار تعمیر و کاشیکاری آن به صورت اولیه بازسازی شد .
احداث گنبد کنونی همراه با تزیینات و مقرنس کاری و نقاشی های ظریف و اصلاحات داخل حرم، تعمیرات و پاره ای الحاقات و به طور کلی استحکام بخشی توسط هاکو میرزا ملقب به بهادرخان پسر حسنعلی میرزا شجاع السطنه و نوه فتحعلی شاه ترمیم شد
در امامزاده صالح کتیبه ای به سال ۷۰۰ قمری وجود داشته که بر اثر تعمیرات و تغییر مدخل بنا از میان رفته است
در داخل حریم وسیع امامزاده صالح صندوقی چوبین استد که به دوران اواخر صفوی یا افشار متعلق می باشدو ضریح ممتاز نقره‌ای آن که اضلاع شرقی و شمال شرقی و غربی آن دارای محفظه مشبک مزین به نقره و ضلع جنوبی آن مشبک چوبی است از وقفیات مرحوم آقای میرزا سعیدخان وزیر امور خارجه اواخر قاجار می باشد .