عکس و فیلم کودک

page1 img1

کیفیت بالا در شام عروسی موجب میشود تا اگر در دیزاین و تزیینات عروسی و همچنین تشریفات عروسی هزینه ی زیادی در نظر نگرفته باشید ، باز هم مراسم شما ، بیادماندنی و خاطره انگیز باشد. تشریفات خوشبختی با سرآشپزهای به نام خود در هر چه باشکوه تر شدن مراسم شما میکوشد.

عکس و فیلم اسپرت عروسی

page1 img2

مشاوره در مورد کرایه و گل آرایی ماشین عروس خود را از تشریفات عروسی خوشبختی بخواهید تا دیگر نگران هماهنگی های آتی جهت کرایه ماشین عروس نباشید. ما در تلاشیم تا زوج های جوان فقط و فقط به لذت از مراسم خود بپردازند تا روزی رویایی و به یاد ماندنی ای را با کمک ما تجربه نمایند.

عکاسی و فیلم برداری مجالس

page1 img3

چند سال بعد ، دیگر کسی یادش نمی آید که شام شب عروسی شما چه بوده و یا پذیرایی و ارکست مراسم شما به چه صورت بوده است . تنها چیزی که از آن شب به یادگار می ماند و می توانید آن را به نسل های بعد از خود نشان دهید ، عکس و فیلم مراسم عروسی شما است .

دار اباد تهران

دار اباد تهران

معرفی دار اباد تهران

 


محله است در در شمال تهران که از سوی شمال به رشته کوه توچال و از جنوب به زمینهای اقدسیه، از شرق به جایی به نام باقلی‌زار و از غرب به بازوی توچال و زمینهای رحمان آباد مشرف می شود .
در جنوب شرقی دارآباد تپه‌ای باستانی به نام سیمین ‌قلعه وجو دارد
مدتی نام دار اباد به شاه اباد به خاطر ساختن کاخی در زمان مظفرالدین ‌شاه قاجار در تغییر کرد ولی بعدها به نام اولیه خود باز گشت
در زمان رضاشاه ( سال ۱۳۱۲) هجری خورشیدی بیمارستان مسلولین ساخته شد. از دیگر عمارت های قاجاری که نزدیک به کاخ شاهی ساخته شده است عمارت فخرالدوله می‌باشد.
موزه تاریخ طبیعی دارآباد که از موزه‌های است که دارآباد می باشد .
کوه‌های دارآباد که دو سوی این دهکده را در بر گرفته‌اند از رشته اصلی توچال است که از دامنه شرقی آن تا قوچک ادامه دارد. مَرغزارها یا مراتع شمالی آن از توچال به این شرح است: شهربانوکشک - کمردگور - تخت شاه - الش‌گا - چپ‌دره - کل‌نو - توپز بلند - چال مگس - بند چلچلا - فراخ‌سینه - سیردورو - درازلش - میردلو - پهنه خرگوش‌نو. و در بخش جنوبی: پیازچال - دره وزوا - عرق‌چینک - خوش‌چال بالا - خوش‌چال پایین. پیازچال به دره‌ای مرتفع گفته می‌شود که از یال انتهایی مسیر
گیاهان و پوشش طبیعی منطقه:
این منطقه پوشش گیاهی غنی دارد که شامل . ریواس، سماق، آویشن، پونه، زرشک، گردو، بادام، تمشک، گزنه، بیدمشک، درختان سرو، لاله، کنگر، گون و... که هر کدانم از این گیاه هان زمان و منطقه خاص خود را دارند هر. سماق فقط در ابتدای دره و در کنار رودخانه وجود دارد و برعکس زرشک در ارتفاعات بالا در منطقه باغچه خلیل رشد می کند. معمولا اواخر مهر ماه فصل چیدن زرشک و سماق است. ریواس در اکثر مناطق وجود دارد کنگر را هم در اکثر مناطق یافت می کنید. ولی آویشن فقط در ارتفاعات نزدیک به قله و سمت غربی دره در ارتفاعات نزدیک به کلبه جنگل بانی وجود دارد. فصل چیدن آن هم از اواخر اردیبهشت تا اواخر مرداد درختان گردو هم در اطراف باغچه خلیل می باشد . تمشک را در بیشتر نواحی کنار رودخانه وجود دارد که در تمام طول بهار و تابستان در انجا رشد می کند .