عکس و فیلم کودک

page1 img1

کیفیت بالا در شام عروسی موجب میشود تا اگر در دیزاین و تزیینات عروسی و همچنین تشریفات عروسی هزینه ی زیادی در نظر نگرفته باشید ، باز هم مراسم شما ، بیادماندنی و خاطره انگیز باشد. تشریفات خوشبختی با سرآشپزهای به نام خود در هر چه باشکوه تر شدن مراسم شما میکوشد.

عکس و فیلم اسپرت عروسی

page1 img2

مشاوره در مورد کرایه و گل آرایی ماشین عروس خود را از تشریفات عروسی خوشبختی بخواهید تا دیگر نگران هماهنگی های آتی جهت کرایه ماشین عروس نباشید. ما در تلاشیم تا زوج های جوان فقط و فقط به لذت از مراسم خود بپردازند تا روزی رویایی و به یاد ماندنی ای را با کمک ما تجربه نمایند.

عکاسی و فیلم برداری مجالس

page1 img3

چند سال بعد ، دیگر کسی یادش نمی آید که شام شب عروسی شما چه بوده و یا پذیرایی و ارکست مراسم شما به چه صورت بوده است . تنها چیزی که از آن شب به یادگار می ماند و می توانید آن را به نسل های بعد از خود نشان دهید ، عکس و فیلم مراسم عروسی شما است .

برج میلاد:

برج میلاد

برج میلاد:

برج میلاد یکی از معرو ف ترین ساختمان شهر تهران با ارتفاع 435 متر ششمین برج بلند تلويزيوني و مخابراتي دنيا می باشد

اجزای برج ميلاد شامل پي ، ساختمان پاي برج (لابي) ، شفت، ساختمان راس و دكل مخابراتي و تلويزيوني می باشد.
این برج برای چند منظوره تشکیل شده است . برج ميلاد بلندترين برج ايران ، ششمین برج مخابراتي جهان می باشد . ساختمان راس برج با 12 هزار مترمربع زيربنا از نظر وسعت كاربري در ميان تمامي برج هاي دنيا مقام نخست نیز دارا می باشد .
برج میلاد ، میان تپه‌ای با مساحت تقریبی 62 هکتار واقع در جنوب محله شهرک غرب و شمال کوی نصر (گیشا) در منطقه ۲ شهرداری تهران واقع شده است
راه‌های دسترسی و حمل و نقل ، برج میلاد دارای شرایط بسیار مطلوب و استثنایی می باشد .
این مجموعه در میان چهار بزرگراه اصلی تهران یعنی بزرگراه‌های همت ، چمران ، حکیم و شیخ فضل‌الله نوری قرار دارد ، همچنین ایستگاه خط 7 مترو برای تعبیه شده است
امکانات تفریحی در برج میلا بسیار متنوع می باشد و برای هر سنی جاذبه های خاصی در نظر گرفته شده است از فضاهای گردشگری ، تجاری و فرهنگی ، رستوران گردان ، رستوران ویژه ، سکوی دیدباز و بسته ، رواق های هنری ، گنبد آسمان ، موزه مشاهیر ایران ، موزه سکه ، فوت کرت ، واحد های تجاری ، فضاهای نمایشگاهی در ساختمان برج و امکاناتی چون مرکز همایش های بین‌المللی با 15 سالن مختلف ، پارک دولفین ها ، پیست دوچرخه سواری ، پینت بال ، سینمای شش بعدی ، سینما ، لیزریوم ، رستوران سنتی ، رستوران محیطی و ...
6 پله برقی نصب شده در لابی برج ظرفیت جابجایی 9000نفردر ساعت را دارد و 4 دستگاه آسانسور با ظرفیت 21 نفر نیز در لابی برج نصب شده است .
در طبقات اول تا سوم ، 83 واحد تجاری ، رستوران غذاهای بین المللی ، تریا و همچنین نمایشگاهی با وسعت 200 متر مربع دیده می شود طبقات اول و دوم زیر همکف شامل فضای اداری ، تاسیساتی و مرکز داده ها است. از دیگر ویژگی های این سازه نحوه اجرای پایه های X شکل و بام قوسی آن به همراه استفاده ازیک نوع بتن به جای سنگ در نمای بیرونی ساختمان لابی است.