عکس و فیلم کودک

page1 img1

کیفیت بالا در شام عروسی موجب میشود تا اگر در دیزاین و تزیینات عروسی و همچنین تشریفات عروسی هزینه ی زیادی در نظر نگرفته باشید ، باز هم مراسم شما ، بیادماندنی و خاطره انگیز باشد. تشریفات خوشبختی با سرآشپزهای به نام خود در هر چه باشکوه تر شدن مراسم شما میکوشد.

عکس و فیلم اسپرت عروسی

page1 img2

مشاوره در مورد کرایه و گل آرایی ماشین عروس خود را از تشریفات عروسی خوشبختی بخواهید تا دیگر نگران هماهنگی های آتی جهت کرایه ماشین عروس نباشید. ما در تلاشیم تا زوج های جوان فقط و فقط به لذت از مراسم خود بپردازند تا روزی رویایی و به یاد ماندنی ای را با کمک ما تجربه نمایند.

عکاسی و فیلم برداری مجالس

page1 img3

چند سال بعد ، دیگر کسی یادش نمی آید که شام شب عروسی شما چه بوده و یا پذیرایی و ارکست مراسم شما به چه صورت بوده است . تنها چیزی که از آن شب به یادگار می ماند و می توانید آن را به نسل های بعد از خود نشان دهید ، عکس و فیلم مراسم عروسی شما است .

بام تهران

بام تهران

بام تهران

بام تهران نام محوطه‌ای وسیع بر فراز ارتفاعات ولنجک است که زیبایی شهر تهران در این منطقه نمایش داده می شود.

این منطقه وسیع مسطح و آسفالت شده، نیمکت‌هایی که رو به چشم‌انداز تهران قرار داده شده،
در این ملان انواع امکانات رفاهی برای مردم و باز دید کننده گان در نظر گرفته شده از مغازه تا سرویس های بهداشتی
در زمانی که هوای تهران پاکیزه است در هنگام صبح این مکان بسیار دیدنی می باشد و در هنگام شب نمایی از چراغ های روشن شب زیبایی این مکان را چند برابر می کند
به دلیل نزدیکی به کوهستان توچال معمولاً پدیده‌های اقلیمی در این منطقه شدید‌تر می باشد مثلاً اگر در تهران شاهد باران باشیم در این نقطه با بوران و در پائیز یا زمستان با کولاک همرا است
راه دسترسی به این مجموعه از طریق برزگراه چمران، خیابان یمن، انتهای خیابان ولنجک و ورودی مجموعه توچال می‌باشد. راه دیگری نیز وجود داشته که مسیر آن از خیابان فلاحی، خیابان اعجازی (آصف)، خیابان علی رضا حسینی است، در در انتهای این خیابان راه خاکی پر شیبی احداث شده که به بام تهران می‌رسد.
این مسیر در روزهای تعطیل از شلوغی و ازدحام بسیار کمتری نسبت به مسیر اصلی برخوردار است.
جهت پارک اتومبیل هم می‌توان از پارکینگ مجموعه توچال استفاده نمود و یا در خیابان
نشانی: محله ولنجک، انتهای خیابان ولنجک، مجموعه فرهنگی ورزشی تله کابین.