عکس و فیلم کودک

page1 img1

کیفیت بالا در شام عروسی موجب میشود تا اگر در دیزاین و تزیینات عروسی و همچنین تشریفات عروسی هزینه ی زیادی در نظر نگرفته باشید ، باز هم مراسم شما ، بیادماندنی و خاطره انگیز باشد. تشریفات خوشبختی با سرآشپزهای به نام خود در هر چه باشکوه تر شدن مراسم شما میکوشد.

عکس و فیلم اسپرت عروسی

page1 img2

مشاوره در مورد کرایه و گل آرایی ماشین عروس خود را از تشریفات عروسی خوشبختی بخواهید تا دیگر نگران هماهنگی های آتی جهت کرایه ماشین عروس نباشید. ما در تلاشیم تا زوج های جوان فقط و فقط به لذت از مراسم خود بپردازند تا روزی رویایی و به یاد ماندنی ای را با کمک ما تجربه نمایند.

عکاسی و فیلم برداری مجالس

page1 img3

چند سال بعد ، دیگر کسی یادش نمی آید که شام شب عروسی شما چه بوده و یا پذیرایی و ارکست مراسم شما به چه صورت بوده است . تنها چیزی که از آن شب به یادگار می ماند و می توانید آن را به نسل های بعد از خود نشان دهید ، عکس و فیلم مراسم عروسی شما است .

باغ پرندگان

باغ پرندگان

باغ پرندگان

باغ پرندگان تهران با مساحت 23 هکتار، در شمال شرق تهران در خیابان هنگام واقع می باشد باغ پرندگان در محوطه اي به مساحت 23 هکتار در نیمه شرقی پارك جنگلی لویزان در محدوده بین بزرگراه بابائی از شمال، خیابان استقلال و شهرك گلستان از جنوب و خیابان کوهستان از غرب و شهرك امید از شرق احداث خواهد شد.

57 گونه پرنده همچون کبوتر، طوطی، اردک، قوی سفید، غاز، فنچ، جغد، شاهین، عقاب، طاووس و …، گرد اواری می شود. بیشتر پرندگان این مجموعه در فضای باز نگهداری می‌شوند.باغ پرندگان و تمام فضای آن گل‌کاری شده می باشد
این مجموعه دارای پارکینگ می باشدکه و از آنجا وَن‌هایی به صورت رایگان، بازدیدکنندگان را به سمت باغ راهنمایی می کند.
انواع محوطه نگهداری پرندگان
محوطه پرندگان آبچر به مساحت 5 هکتار (محصور با پوشش توري)
محوطه پرندگان و گیاهان گرمسیري به مساحت 2 هکتار
محوطه پرندگان شکاري، به مساحت 8 هکتار مشتمل بر محوطه خانواده عقابها ( 6000 مترمربع)، خانواده لاشخورها ( 3000 مترمربع)، خانواده شاهینها ( 3000 مترمربع) و خانواده جغدها ( 6000 مترمربع)
محوطه پرندگان دشتچر با محدودیت پرواز به مساحت حدود 3 هکتار
آدرس باغ پرندگان تهران
1-بزرگراه همت به سمت شرق، خیابان هنگام، خیابان 35 متری استقلال، خیابان کوهستان، باغ پرندگان تهران
2-بزرگراه شهید بابایی شرق بعد از خروجی هنگام، لاین کندرو شهرک امید، خیابان کوهستان، باغ پرندگان تهران
ساعت کار باغ پرندگان تهران همه روزه از ساعت 9 صبح لغایت 6 بعد از ظهر می باشد.